Jak objednat

Maloobchod i velkoobchod

Maloobchod i velkoobchod

Chtěli byste ochutnat naše oplatky? Rádi Vás obsloužíme a pošleme Vám domů vybrané produkty na dobírku. Vyrábíme a dodáváme i pro obchody a prodejny po celé České republice a do zahraničí. Vyrábíme oplatky výhradně na objednávku, takže odběratel či zákazník je dostane vždy naprosto čerstvé a křupavé. Ozvěte se nám a rádi budeme dodávat i Vám.

Formulář pro objednávky

Formulář pro objednávky

Napište nám o jaké produkty máte zájem a v jakých počtech. Jedná se o nezávaznou poptávku, nikoliv přímou objednávku.

Další informace pro objednávající

Další informace pro objednávající

Podívejte se jak funguje náš maloobchod i velkoobchod.

Maloobchod

Těm, kterým naše oplatky zachutnají, ale nemohou je nikde v blízkém okolí svého bydliště sehnat, rádi oplatky zašleme na dobírku. Posíláme službou PPL od 164 Kč. Díky způsobu naší výroby na objednávku budou vaše oplatky doručeny vždy čerstvé a křupavé.

Naše oplatky můžete zakoupit v naší prodejně v Luhačovicích a u našich prodejců po celé České republice. Dodávám naše oplatky například do Karlových Varů a Františkových Lázní, lázní Třeboň, Poděbrady, Teplice v Čechách, Klimkovice či v Beskydech Čeladná, Karlštejn, Hostýn, Buchlov, Strážnice, Velehrad, Moravský Kras, Svatý Kopeček u Olomouce a v neposlední řadě Velké Karlovice.

Velkoobchod

Naše oplatky mají trvanlivost 9 měsíců, a po celou tuto dobu při dodržení námi stanovených podmínek uskladnění jsme schopni garantovat nezměněnou kvalitu. Dodáváme výhradně na objednávku, díky čemuž můžeme ručit za 100% čerstvost a kvalitu. To, co vyrobíme, do 4 dní vyexpedujeme. Je také možné nechat si krabičky vytvořit dle Vašich představ a nechat je vzápětí námi naplnit. Podrobnosti o výrobě a objednávkách získáte na tel. 577 133 144

Nejlepším důkazem kvality a oblíbenosti našich lázeňských oplatek je fakt, že kromě dodávek do mnoha cukráren, obchůdků a prodejních stánků po celé České republice jsme významnými dodavateli lázeňských oplatek do oblíbených turistických lokalit i do zahraničí.

30 let tradice

V naší nabídce najdete výrobky vyráběné podle tradiční receptury, tzv. spékané sypané (oříškové, jablíčkové, stracciatella, ananasové s kousky ananasu, müsli), tak i krémové (višně v čokoládě, perníčkové, jogurtové, vanilkové, nugátové, medové …) či s plátem hořké čokolády (tzv. Extra speciál nebo Chilli). Některé naše výrobky jsou patentově chráněny.

Přečtěte si o naší firmě a historii více a vyzkoušejte naše produkty jako již desítky tisíc spokojených zákazníků v celé České republice i v zahraničí.